Zapraszamy do udziału w naszym wyzwaniu nr 2. Tematem prac w tej edycji jest element wnętrza marsjańskiej kolonii. Może to być cokolwiek nawiązującego klimatem do tematu wyzwania. Przedmiot, który można znaleźć w kolonii lub element budynku taki jak okno, drzwi czy coś innego.

Mars

Budujemy na naszym forum bazę referencji zawierającą informacje o ciekawych filmach, książkach czy grach komputerowych nawiązujących do tematu, tak więc będzie w czym wybierać.

Rozpoczynamy wyzwanie w poniedziałek 23.03. i do piątku 27.03. zapisujemy chętnych do udziału.

Termin zakończenia prac to niedziela 12.04. Następnie organizujemy głosowanie na zwycięzców i kończymy wyzwanie 17.04. podając wyniki.

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody:

Pocięte opowieści okładka miękka

Miejsce 1
Papierowa wersja książki “Pocięte Opowieści” Michała Kozaczko
https://bit.ly/2QEoSOS
Wydruk 3D zwycięskiej pracy w odpowiedniej, pozwalającej nam na to sprzętowo skali.

Miejsce 2
“Pocięte opowieści” Michała Kozaczko w wersji e-book
https://bit.ly/2UrW1P9
Wydruk 3D zwycięskiej pracy w odpowiedniej, pozwalającej nam na to sprzętowo skali.

Miejsce 3
Wydruk 3D zwycięskiej pracy w odpowiedniej, pozwalającej nam na to sprzętowo skali.

Będziemy nasze pomysły umieszczać w wirtualnym środowisku zbudowanym w oparciu o silnik graficzny wykorzystywany do tworzenia gier komputerowych. Tutaj przykład galerii 3D wykonanej na potrzeby poprzedniej edycji konkursu – temat “Wieża”. Plik do ściągnięcia 500mb.

Udział w wyzwaniu jest darmowy i można się z niego wycofać w dowolnym momencie.

Zapraszamy do zarejestrowania się na forum Archizen i wzięcia udziału w wyzwaniu: https://archizen.pl/zarejestruj-sie/
Osoby biorące udział prosimy o utworzenie w temacie “Dom na marsie” nowego wątku i nazwali go swoim konkursowym pseudonimem. Od finalistów będziemy potrzebowali danych kontaktowych w celu wysłania nagród. Nie zbieramy od was waszych danych w celach marketingowych i nie będziemy spamowali waszych maili.

Tworzymy również bazę wiedzy materiałów przydatnych w nauce modelowania 3D i nagrywamy powoli nasze własne tutoriale, w których krok po kroku pokazujemy jak modelować tak, aby wziąć udział w wyzwaniu.

Sam pomysł na wyzwanie jest inicjatywą służącą do motywowania się do regularnego zdobywania i szlifowania swoich umiejętności w modelowaniu 3D przydatnym w pracy w branżach takich jak: architektura, inżynieria, gry komputerowe lub branża filmowa.
Jest również świetnym zajęciem na pożyteczne spędzanie czasu w sytuacji, w której jesteśmy z konieczności zdani na pobyt w domu.

Wszystkim uczestnikom życzymy Powodzenia!
Zespół Archizen

Dodaj komentarz