Przedstawiamy realizację projektu adaptacji przestrzeni hali poprzemysłowej na potrzeby szkoły tańca Alldance z Bielska – Białej.

Alldance recepcja

Po wejściu do szkoły tańca wita nas recepcja rozświelona neonowym napisem Alldance. Logo szkoły w wydaniu neonowym możemy za to dostrzec na środku ściany w reprezentacyjnej, głównej sali.

Alldance wejście na salę - Tadeusz

Wejście do głównej sali do prowadzenia zajęć tanecznych. Stolarka drzeiowa zaprojektowana w stylu loftowym, korespondującym z klimatem i historią obiektu. Warto zwrócić uwagę na detale wyposażenia wnętrz i dobór materiałów. Wnętrza poszczególnych pomieszczeń urządzono w stylu glamour.

Alldance kanapa faktura

Poniżej widok małej sali tanecznej, w której odbywac się będą głównie zajęcia dla dzieci oraz lekcje indywidualne. Wszystkie sale zostały wyposażone w ściany lustrzane oraz rozbudowany system nagłośnienia. Pokrycie posadzek z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie.

Alldance sala - Kinga
Alldance sala do burleski - Kinga

Sala do burleski z nastrojowym oświetleniem i klimatycznym wyposażeniem – ulubione miejsce Oli, właścicielki i instruktorki w Alldance.

Alldance korytarz

Układ komunikacyjny zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalne wykorzystanie światła padającego przez okna o zabytkowym charakterze przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa i ergonomii.

Alldance sala do burleski - Kinga

Celem naszej wycieczki do Alldance tym razem była fotografia. Polecamy natomiast wizytę w Alldance, jeśli chcecie nauczyć się tańczyć i macie dość zajęć na wynajmowanej sali gimnastycznej. To miejsce zostało zaprojektowane i urządzone wyłącznie do nauki tańca i ma swój niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Alldance w naszym portfolio. Znajdziecie tam więcej zdjęć z realizacji projektu.

Pozdrawiam, Kinga
Architekt

Dodaj komentarz