Nasza oferta

Projekt domu jednorodzinnego
Uwzględnia całość procesu związanego z realizacją inwestycji budowlanej, jaką jest dom rodzinny. Począwszy od prac koncepcyjnych uwzględniających potrzeby przyszłych mieszkańców, poprzez realizację czynności koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę, a skończywszy na nadzorze autorskim.

Projekt obiektu usługowego
Obejmuje zakres kompleksowych usług projektowych dopasowanych do potrzeb i wymagań zlecającego projekt obiektu użytkowego, takiego jak: obiekty biurowe, handlowe, magazynowe, produkcyjne, ośrodki sportowe, edukacyjne, służby zdrowia i inne.

Projekt adaptacji przestrzeni usługowej
Dotyczy adaptacji już istniejącej przestrzeni usługowej stosownie do wymagań przedstawionych przez Inwestora. Przykładami takich inwestycji mogą być: biuro, warsztat, gabinet lekarski, gabinet specjalistyczny, sala sportowa, przestrzeń handlowa, obiekt gastronomiczny i tym podobne.

Projekt termomodernizacji
Celem termomodernizacji jest zmniejszenie kosztów ogrzewania (już istniejącego budynku) osiągane dzięki inwestycji w docieplenie, likwidacji źródeł utraty ciepła, jak również instalacji energooszczędnych i zarazem mniej uciążliwych dla zdrowia rozwiązań grzewczych.

Audyt energetyczny
Polega na budowie modelu zużycia energii danego obiektu lub zespołu obiektów, w celu oceny możliwości uzyskania opłacalnej oszczędności energii w postaci inwestycji w instalację energetyczną lub termomodernizację. Audyty energetyczne są również często wymagane w przypadkach ubiegania się o dofinansowania z programów krajowych lub unijnych.